آیفون های تصویری COMMAX کره

تلفیقی از کیفیت و زیبایی

جزئیات خبر

کارگاه آموزشی نصب و راه اندازی سیستم های کدینگ و نیمه هوشمند ایران کوماکس با حضور نصابان و فعالان حوزه نصب و تعمیر درب بازکن تصویری در دفتر مرکزی شرکت ایران کوماکس برگزار شده است. این کارگاه در روزهای متوالی با یک برنامه آموزشی مشخص با تدریس متخصصین فنی جناب آقای یعقوب زاده و همکار محترم جناب آقای گلستانی  اجرا شده است بدین صورت که در ابتدا با یادآوری سیستم های Gate View و آموزش مباحث Wiring  و کددهی دستگاه آغاز شده است و در ادامه مباحث سیستم های هوشمند برای مانیتور CAV-705U و تفاوت آن با CAV-705UW و امکانات و مزایای آن مورد بررسی قرار گرفته است و به صورت عملی طریقه راه اندازی آن به نمایش گذارده شده است.

بعد از یک تنفس و پذیرایی 20 دقیقه ای، جناب آقای دکتر ارضی مدیر اجرایی شرکت ایران کوماکس به تفضیل سیستم های کدینگ از جمله MODUM SYSTEM پرداخته اند و فضایی را برای آشنایی اولیه و لزوم یادگیری این سیستم ها پرداخته اند تا در ادامه نیز متخصصین فنی با همکاری فعال نصابان به صورت عملی به نصب و کددهی صحیح پنل ها و مانیتورهای متنوع این سیستم پرداخته اند. در پایان نیز با پذیرایی ناهار و اهدای لباس کار به نصابان به اتمام رسید.

با توجه به رضایت نصابان و نمایندگان گرامی از این دوره، این ارتباط مداوم از طریق شبکه های اجتماعی پایدار خواهد ماند تا بتوانند از تجربیات یکدیگر بهره مند شوند.

 

 

 

باباپور – مدیربازاریابی ایران کوماکس

اخبار بیشتر